Засвідчення печаткою бюро перекладів Курсив

Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів – послуга, що підтверджує, що робота була виконана на належному рівні дипломованим перекладачем, який працює у спеціалізованій компанії. Завірений таким чином переклад називають офіційним чи сертифікованим. Його якість відповідає нормам та стандартам, а інформація коректна та відповідає оригіналу. Дана послуга має великий попит, тому що не всі документи можна завірити нотаріально. 

У кожній державі існують свої закони щодо офіційних перекладів різних документів. Робити офіційне засвідчення перекладу печаткою в Україні можуть законно сертифіковані та спеціалізовані на перекладацькій діяльності компанії. Такою компанією є бюро перекладів «Курсив», де працюють досвідчені дипломовані перекладачі, які володіють численними іноземними мовами

У яких ситуаціях переклад засвідчується печаткою бюро?

Завірення штампом бюро перекладів може знадобитися у різних життєвих ситуаціях, наприклад, під час роботи з юридичними, медичними, технічними чи фінансовими текстами. Як правило, дана послуга входить спочатку у вартість перекладу, але можна замовити її і окремо. У такій ситуації спеціаліст бюро перевіряє текст, за його коректності ставить друк та підпис. Друк є офіційним підтвердженням, що інформація відповідає оригіналу, але юридичної сили документу це не дає.

На перекладений текст та документ практично завжди ставиться печатка бюро перекладів за підписом виконавця. У деяких установах та організаціях вимагають засвідчення перекладу нотаріусом, але часто гарантій у вигляді підтвердження бюро перекладів достатньо.

Засвідчення перекладу штампом може знадобитися для:

Засвідчення штампом БП Курсив в Одесі

Бюро перекладів «Курсив» працює з текстами різноманітної документації. Переклади здійснюють різними іноземними мовами, досвідченими дипломованими фахівцями, які добре знаються на будь-яких тематиках. У разі потреби бюро може зробити нотаріальне засвідчення перекладу. Але часто достатньо гарантій від бюро у вигляді печатки та підписів.
Процес засвідчення перекладу в бюро «Курсив» здійснюється у оптимально швидкі терміни, включаючи такі етапи робіт:
Якщо вам необхідно проконсультуватися, уточнити вартість та термін виконання роботи, ви завжди можете звернутися до менеджерів бюро перекладу «Курсив». Досить просто надіслати файл у формі або на електронну пошту.

Потрібний грамотний переклад документів?

Залишіть заявку i наші менеджери зв'яжуться з Вами та запропонують вигідні умови!

Наші переваги

Переклади будь-якої складності

Термінові переклади

Переклад більше 50+ мов

Легалізація документів

Юридична допомога

Апостиль на документи

Засвідчення штампом БП

Найкращі ціни на переклад

Наші партнери

Догори