Легалізація документів в Одесі

Легалізація документів проводиться з метою надання їм юридичної сили та законності у певних країнах. Ця процедура дозволяє ті чи інші документи, видані в одній державі офіційно використовувати в іншій. Процедура легалізації має особливості. Вони можуть відрізнятися залежно від законодавства держави, в якій планується використовувати той чи інший документ. Перш ніж легалізувати документи для застосування за кордоном, слід виконати грамотний професійний переклад. Бюро перекладів «Курсив» допоможе у цій справі, надавши повний комплекс послуг з перекладу та легалізації будь-якої документації. 

Як здійснюється легалізація документів?

В Україні легалізація документів здійснюється у ситуаціях, коли вони плануються застосовуватися в державах, які не входять до Гаазької конвенції 1961 року. Країни учасники цієї конвенції вимагають апостиль замість легалізації. Держави, що вимагають легалізації документів: Канада, Бразилія, Йорданія, Китай (крім Гонконг та Макао). Ліван, Кувейт, Лівія, Сирія, ОАЕ та інші. Справжня і законна легалізація лише у державі, котрій вона проводилася.

У процесі легалізації на документ ставляться спеціальні печатки та штампи, що засвідчують справжність посадової особи та її підпису, а також печатки державного органу, який видав документ. Залежно від призначення та типу документа легалізація здійснюється у таких державних органах України, як Міністерство юстиції, Міністерство освіти, Міністерство закордонних справ, Міністерство охорони здоров’я

Легалізація документів у БП Курсив

Якщо вас цікавить легалізація документів в Одесі, звертайтесь до бюро перекладів «Курсив». Кваліфікована команда фахівців не лише виконає професійний переклад будь-яких документів, у тому числі й вузькоспеціалізованих, а й здійснить їхню легалізацію відповідно до законодавства. Звернувшись до бюро перекладів «Курсив», ви отримаєте низку переважних моментів:
У нашому бюро перекладів «Курсив», ви гарантовано отримаєте свої документи, перекладені професійно потрібною мовою та легалізовані для застосування у певній державі.

Ціни на послугу легалізації документів за дорученням

Документи для фізичних осіб

Документи для юридичних осіб

Переклад та засвідчення документів Польським присяжним перекладачем

Переклад та засвідчення документів Чеським присяжним перекладачем

Переклад та засвідчення документів Акредитованим перекладачем при посольстві Франції

Консульська легалізація документів при посольстві Італії в Україні

Терміни та точну вартість послуги уточнюйте у наших менеджерів

Потрібний грамотний переклад документів?

Залишіть заявку i наші менеджери зв'яжуться з Вами та запропонують вигідні умови!

Наші переваги

Переклади будь-якої складності

Термінові переклади

Переклад більше 50+ мов

Легалізація документів

Юридична допомога

Апостиль на документи

Засвідчення штампом БП

Найкращі ціни на переклад

Наші партнери

Догори