Нотаріальне засвідчення перекладів

Нотаріальне засвідчення перекладу – процедура, в процесі якої нотаріус своїм підписом та печаткою засвідчить підпис виконавця (перекладача) та відповідність перекладу оригіналу документа. Це здійснюється в ситуаціях, коли потрібне використання документів в інших країнах. Найчастіше це такі життєві моменти, як навчання, влаштування на роботу, оформлення шлюбу, покупка нерухомості та інше. Тому виконання перекладу та його офіційне запевнення вимагають дотримання певних правил і норм законодавства, що допустимо за професіоналізму перекладача та юридичної грамотності нотаріуса.

У бюро перекладів «Курсив» можна замовити нотаріальне засвідчення перекладів, які були виконані досвідченими фахівцями з дотриманням усіх норм та правил. У бюро працює команда професіоналів, які бездоганно володіють іноземними мовами та добре знаються на різних сферах сучасного життя. 

Особливості нотаріального засвідчення

Переклад документів з нотаріальним засвідченням здійснюється лише професійними дипломованими перекладачами, а також з дотриманням норм законодавства. У разі недотримання правил та норм закону, перекладені документи не вважатимуться офіційними. Нотаріус обов'язково детально перевіряє документи, що підтверджують лінгвістичну освіту та кваліфікацію перекладача. Усі дані нотаріус вносить у спеціальний реєстр. Своїм підписом та печаткою він підтверджує справжність підпису кваліфікованого перекладача, тим самим гарантуючи офіційність та законність перекладу.
Головні вимоги до документів, переклад яких підлягає нотаріальному засвідченню:

Переваги замовити нотаріальне засвідчення у БП Курсив

«Курсив» — бюро перекладів з нотаріальним засвідченням, яке співпрацює з державними та приватними нотаріусами Одеси. Досвідчені фахівці бюро виконають швидко та професійно переклади текстів різної складності будь-якою іноземною мовою. У тому числі тут працюють із різною документацією, переклад якої треба завіряти у нотаріуса. Професіонали своєї справи перевірять документ на відповідність, проконсультують у будь-яких питаннях та допоможуть вирішити завдання різної складності. 

Професійне переведення документів з нотаріальним засвідченням відбувається таким чином. Документ або його нотаріально засвідчену копію клієнт надає у бюро перекладів «Курсив», де компетентні та досвідчені фахівці виконують його переклад. Далі оригінал документа та переклад, який засвідчується підписом перекладача та печаткою бюро, передаються нотаріусу на розгляд та затвердження. Весь процес налагоджений, він здійснюється на високому професійному рівні у оптимально короткі терміни

Потрібний грамотний переклад документів?

Залишіть заявку i наші менеджери зв'яжуться з Вами та запропонують вигідні умови!

Наші переваги

Переклади будь-якої складності

Термінові переклади

Переклад більше 50+ мов

Легалізація документів

Юридична допомога

Апостиль на документи

Засвідчення штампом БП

Найкращі ціни на переклад

Наші партнери

Догори