Витребування документів з органів Юстиції

Витребування документів з органів юстиції – процедура запиту, оформлення та отримання актуальних дублікатів документів, виданих раніше державними інстанціями. Здійснюється у разі заміни втраченого або пошкодженого документа, а також у разі необхідності отримання другого примірника для подання за місцем вимоги. Часто цієї послуги потребують громадяни України, які виїхали за кордон. Витребування документів може знадобитися в іншій країні при оформленні громадянства, працевлаштуванні, одруженні, реєстрації новонародженого, отриманні спадщини, відкритті банківських рахунків, оформленні пенсії, складанні генеалогічного дерева і при вирішенні інших бюрократичних питань.

Витребовування документів із РАГСу

В Україні інформація про всі документи, які були видані громадянину, зберігається у реєстрі чи базі даних органу, який видав той чи інший документ. Це може бути архів Міністерства юстиції, реєстр актів цивільного стану та інше. Здійснюється витребування документів із РАГСу, коли необхідно повторно отримати свідоцтва про шлюб, народження, смерть, розірвання шлюбу, зміну прізвища, ім’я або по батькові, а також архівні виписки (включаючи архівні документи часів СРСР). Отримати копію будь-якого документа, яка матиме повну юридичну силу, можна за попереднім запитом. Немає єдиної офіційної організації, яка уповноважена займатись витребуванням документів. Це може робити сам громадянин, якому необхідно отримати дублікат своїх особистих документів, а також уповноважену ним особу чи організацію.

Замовити витребування документів в Одесі

Щоб не витрачати час та сили, краще замовити витребування документів у спеціалізованій організації, уповноваживши іншу особу. В Одесі таку послугу надає наше бюро перекладів «Курсив», яке гарантує повну конфіденційність особистих даних замовника, професіоналізм та оптимально швидкі результати.

Щоб замовити в бюро перекладів «Курсив» послугу витребування документів, вам обов’язково доведеться підписати довіреність на співробітника бюро, а також надати:

Найчастіше термін виконання витребування документів в органах юстиції триває близько двох тижнів, але терміни можуть змінюватись в залежності від швидкості обробки заявки місцевими органами влади. Крім цього, в бюро перекладів «Курсив» можна замовити професійний переклад різних за призначенням документів будь-якою мовою, а також їхнє подальше юридичне засвідчення (легалізація чи апостилювання). Команда досвідчених фахівців грамотно та швидко виконати всю роботу, дотримуючись лінгвістичних норм та законодавства.

Потрібний грамотний переклад документів?

Залишіть заявку i наші менеджери зв'яжуться з Вами та запропонують вигідні умови!

Наші переваги

Переклади будь-якої складності

Термінові переклади

Переклад більше 50+ мов

Легалізація документів

Юридична допомога

Апостиль на документи

Засвідчення штампом БП

Найкращі ціни на переклад

Наші партнери

Догори