Витребування довідки про відсутність судимості в Одесі

Кожен громадянин нашої країни стикається із ситуаціями, коли йому потрібна довідка про відсутність судимості. Адже саме цей документ підтверджує, що на момент його отримання людина не була судима, не притягувалася раніше до кримінальної відповідальності або була, але вже знята або погашена, що не перебуває в розшуку і не вважається засудженим. Ця довідка може знадобитися у різних ситуаціях. Наприклад, при влаштуванні на роботу, для участі в тендері, для здійснення усиновлення або встановлення опіки, оформлення громадянства, оформлення чи оновлення офіційних документів, оформлення візи для виїзду за кордон та в інших ситуаціях. Часто довідка про відсутність судимості потрібна українським громадянам за кордоном для вирішення різних бюрократичних питань.

Запит та переклад довідки про відсутність судимості

Довідка про відсутність судимості – це документ службового значення, що містить достовірну інформацію про відсутність (наявність) у особи попередньої судимості. Видається дана довідка правоохоронними органами на особистий попередній запит громадянина України. Вона є одним із обов’язкових документів, які потрібні для поїздки до іншої країни. Відповідно до вимог більшості іноземних держав, без цього документа неможливо отримати візу, працевлаштуватися, провести банківські операції та інше. 

Якщо довідка про відсутність судимості потрібна для іншої держави, обов’язково потрібно зробити її професійний переклад та нотаріальне засвідчення, що підтверджує юридичну чинність. Відповідно до чинного законодавства, нотаріус може завірити переклад документа, який виконав професійний перекладач, який має вищу лінгвістичну освіту. Поставивши свій друк та підпис, нотаріус підтверджує, що переклад був виконаний кваліфікованим перекладачем та надає йому юридичної сили для використання на території іншої країни.

Де замовити довідку про відсутність судимості в Одесі?

Якщо вам потрібна перекладена, та засвідчена довідка про відсутність судимості в Одесі, звертайтесь до бюро перекладів «Курсив». У нас працюють кваліфіковані перекладачі, які зроблять професійний переклад будь-якою мовою в оптимально швидкі терміни. Бюро співпрацює з МВС, приватними та державними нотаріусами міста Одеси, тому максимально оперативно буде здійснено нотаріальне засвідчення документу. 

Щоб замовити переклад та довідку про відсутність судимості у бюро перекладів «Курсив», ви можете зателефонувати за вказаним на сайті номером, надіслати документ для перекладу електронною поштою або доставити його особисто до офісу. Бюро перекладів “Курсив” виконає свою роботу на високому професійному рівні за порівняно доступними розцінками, гарантуючи повну конфіденційність особистих даних кожного замовника.

Ціни на отримання довідки про відсутність судимості

Довідка про відсутність судимості на території України

Довідка про відсутність судимості на території України з Апостилем

Довідка про відсутність судимості в іноземних державах для громадян України

Точний термін отримання довідок уточнюйте у наших менеджерів

Потрібний грамотний переклад документів?

Залишіть заявку i наші менеджери зв'яжуться з Вами та запропонують вигідні умови!

Наші переваги

Переклади будь-якої складності

Термінові переклади

Переклад більше 50+ мов

Легалізація документів

Юридична допомога

Апостиль на документи

Засвідчення штампом БП

Найкращі ціни на переклад

Наші партнери

Догори