Економічний переклад в Одесі

Економічний переклад – процес непростий та відповідальний, що вимагає не лише бездоганних знань іноземних мов. Це робота з фінансово-економічною документацією або текстами, в яких міститься безліч термінів, цифр, формул, розрахунків та інше. Найменша помилка або неточність у перекладі може порушити складний взаємозв’язок у розрахунках і повністю змінити суть документа, що перекладається, в результаті його подальшого використання може призвести до негативних наслідків.

У бюро перекладів «Курсив» працюють досвідчені фахівці, експерти у фінансово-економічній галузі, які якісно та професійно зроблять переклад будь-якої документації, дотримуючись усіх тонкощів економічної термінології та конфіденційності. Переклади виконуються на фірмовому бланку з печаткою та засвідчуються нотаріально, тому є офіційними документами.

Особливості економічного перекладу

Фінансово-економічний переклад суттєво відрізняється, у ньому немає образності, води та художньої виразності. Як правило, інформація, що перекладається, насичена термінами, абревіатурами, цифрами, формулами й розрахунками, також вона може містити таблиці, графіки та діаграми. Перекладена інформація має бути коректно і точно сформульована, щоб повністю відповідати оригіналу, уникнути неправильних тлумачень та подвійного сенсу.

Проблеми у перекладі фінансово-економічної можуть бути через відмінності податкової політики та особливостей економічної галузі різних країн, відмінностей у віданні та складанні фінансових звітностей.

Дуже важливо, щоб перекладач був компетентним в економічній галузі, а також адаптував свою роботу під культурні особливості та законодавство держави, з документацією якої він працює. Переклад повинен оформлятися відповідно до норм і стандартів конкретної країни, щоб бути офіційним документом.

Які документи ми перекладаємо?

Якщо вам потрібен якісний переклад текстів або документів фінансово-економічної тематики в Одесі, зверніться до бюро перекладів «Курсив». У нас можна замовити переклад таких основних документів:

Переведення фінансової документації в бюро «Курсив» здійснюється професійними перекладачами, які, крім відмінних знань іноземних мов, спеціалізуються у сфері економіки та фінансів різних країн. Знання, досвід та індивідуальний підхід до кожного замовлення дозволяє виконати економічний переклад будь-якого масштабу та складності, у тому числі й вузькоспеціалізованих текстів. Вартість такої роботи залежить від складності та обсягу, а також від термінів виконання. Якщо замовнику потрібен терміновий економічний переклад, ціна його буде вищою, при цьому якість та грамотність не постраждають. Оскільки фінансово-економічна інформація та документація важлива, гарантується повна конфіденційність.

Потрібний грамотний переклад документів?

Залишіть заявку i наші менеджери зв'яжуться з Вами та запропонують вигідні умови!

Наші переваги

Переклади будь-якої складності

Термінові переклади

Переклад більше 50+ мов

Легалізація документів

Юридична допомога

Апостиль на документи

Засвідчення штампом БП

Найкращі ціни на переклад

Наші партнери

Догори