Технічний переклад в Одесі

Технічний переклад – це переклад спеціальних текстів технічного або науково-технічного змісту (зокрема, науково-технічні статті у різних виданнях, посібники з експлуатації обладнання та іншого. Технічний переклад є більш складним та тривалим, ніж звичайний. Він вимагає від перекладача не тільки високого рівня лінгвістичних навичок, але й вузьку спеціалізацію та розуміння тієї галузі, до якої належить перекладаний текст. 

Переклад технічних текстів має багато семантичних і термінологічних особливостей. розуміють всі особливості перекладених документів і вміють правильно застосувати всю термінологію.

Види технічних перекладів у БП Курсив

Бюро перекладів Курсив пропонує професійний технічний переклад будь-яких текстів, документації, креслень з англійської та багатьох інших мов. ні компетентні фахівці як з технічної, так і лінгвістичної сторони. Ми пропонуємо такі види технічних перекладів:

Замовлення на технічний переклад у нашому бюро розподіляються тому чи іншому перекладачеві строго згідно з його спеціалізацією та досвідом у відповідній галузі. Технічний переклад ми довіряємо виключно виконавцям з профільною освітою та/або досвідом роботи з технічними матеріалами у вибраній сфері (промислове обладнання – інженеру, хімію – хіміку), тому не сумнівайтеся, що для вашого проекту буде підібраний ідеальний перекладач та редактор. Ви гарантовано отримаєте якісний текст, перекладений без помилок і помарок, замовивши у нас технічний переклад.

Для замовлення технічного перекладу Вам достатньо залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати за вказаним номером. Менеджер проконсультує вас, уточнить деталі та підбере спеціаліста з перекладу технічних текстів для вашої галузі.

Потрібний грамотний переклад документів?

Залишіть заявку i наші менеджери зв'яжуться з Вами та запропонують вигідні умови!

Наші переваги

Переклади будь-якої складності

Термінові переклади

Переклад більше 50+ мов

Легалізація документів

Юридична допомога

Апостиль на документи

Засвідчення штампом БП

Найкращі ціни на переклад

Наші партнери

Догори